| Potti91 a întrebat:

Neata.Am terminat in 2010 liceu si am terminat la Grup Scolar Industrial Moldova - Noua.Mii s-a inmanat doar diploma de bacalaureat.In acel an am dat si un fel de proiect pentru atestat sau nu stiu ce prostii. Ce diplome ar trebui sa imi inmaneze pentru ca cei de la secretariat sunt cam dificili si ma amana dintr-o vineri in alta.Va multumesc,

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Atestatul pentru meseria aleasa, daca ai facut la real sau uman nu ai atestat, eu am pentru mecanic montator si intretinere.