| Rallu_Raluka_1992_m6mk a întrebat:

Nu ma poate ajuta cineva cu un site unde gasesc repartizarea in clase la liceu... sunt la Colegiul Economic 'George Baritiu' din Sibiu

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Repartitiile nominale pe clase se afisaza numai la avizierul liceului respectiv.Pe edu.ro se publica doar rezultatele admiterii ordonate dupa anumite criterii.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Listele cu elevii din fiecare clasă se afişează în perioada 1-15 septembrie la Avizierul liceului - eventual şi pe pagina web happy
Sau, cel puţin, aşa ar trebui...

Toate cele bune.