| just4you a întrebat:

Nu stiti cand se afiseaza rezultatele de la olimpiada de lb romana(29.1.2011)din Galati? Funda...

Răspuns Câştigător
| SugarAndSpice a răspuns:

Eu am rezultatele la olimpiada de romana. Ti-am dat mesaj privat cu ID-ul meu.

13 răspunsuri:
| Wonderland a răspuns:

Si eu le astept dar oricum nu dureaza prea mult corectarea :X ce parere ati avut de scoala 28?

| just4you explică:

E foarte frumoasa scoala 28, e foarte asemanatoare cu 29...winking

| just4you explică:

Am aflat, a fost tata la scoala 28winking

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Marti

| candy99mandy a răspuns:

Eu sunt gin Galati si imi stiu punctajul s-au afisat la scoala 28 dar inca nu stiu nici un site cu rezultatele dar poti incerca pe Isj galati.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca subiectele si rezultatele nu conteaza pentru unii ci cum arata scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astazi s au afisat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ca si eu ii caut surorii mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiti cand se afiseaza rez. la olimpiada de lb romana 29 01 2011 din bistrita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au afisat deja happy chiar de sambatabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand le afiseaza? Sunt nerabdatoare///

| adaaax a răspuns:

Nici eu nu stiu, si chiar astept cu nerabdare.