| Bogdanpetrescu a întrebat:

O facultate de medicina veterinară isi mai are rostul in ziua de azi?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Isi are rostul daca iti plac animalele. De medic veterinar este nevoie in toate orasele si la comune, avand in vedere multimea animalelelor de companie si domestice sau la fermele mari de animale.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca-si are rostul, aproape toata lumea are cate o pisica, caine, iar cei de la tara inca mai au vaci, oi, porci, cai, magari, gaini samd.