| 2Me a întrebat:

O parere pentru cei din CONSTANTA! Care stiti o postliceala sanitara buna la care chiar se invata? Am vazut tot felul de pareri pe site-uri, dar nu stiu ce sa aleg. Ce am gasit ar fi :

Scoala Postliceala Sanitara "Hipocrate";
Scoala Postliceala Sanitara "Sf. Theodor";(nu e acreditata)
Scoala Postliceala Sanitara "George Emil Palade"
Scoala Postliceala Sanitara "Henri Coanda"

Vreau anul asta sa ma inscriu. Ma poate ajuta cineva cu niste informatii sau pareri? Va rog mult...imi doresc mult asta, chiar daca am sa o fac concomitent cu actuala facultate...

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Salut. eu din cate am auzit de la niste prieteni de ai mei, ti-as recomanda sanitara "Hipocrate". happy Si un sfat, nu incerca la cele neacreditate, ca o s-a cam inveti degeaba, fara sa ai un viitor sigur happy

| 2Me explică (pentru cryssu2008):

La cele neacreditate stiu. La "Hipocrate" am auzit ca directorul este un hartuitor sexual gen sex contra examenelor.Cam asta e politica pe acolo, din cate am vazut si un filmulet pe net. Acum nu stiu daca chiar e asa sau nu...straight face de asta am nevoie de cineva de acolo care stie sigur.happy Multumesc Cristihappy

3 răspunsuri:
| DiCaprio_Bogdan_1989 a răspuns:

Buna...si eu sunt din ct si vreau si eu anul asta sa ma inscriu la o postliceala dar la fel nu stiu la care...tu ai aflat care e mai buna?
mersi de raspunshappy

| 2Me explică (pentru DiCaprio_Bogdan_1989):

Cam tot la Hipocrate ar fi big grin
Ce-ai mai facut|?