| anonim_4396 a întrebat:

O sa dau teza la info Maine. Credeti ca daca invat niste probleme de informatica pe de rost si i le scriu o sa imi dea nota de trecere? Eu nu inteleg nimic la info...

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, nu dai teza din ce vrei tu, trebuie sa rezolvi numai subiectele din tezaa care o concepe profesorul.
Eu nu stiu de pe ce lume vii tu, dar nu am auzit in viata mea, sa mergi la o teza sis a scrii ce vrei tu, ca te noteaza cu 2 si te lasa corijent la materia respectiva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca rezolvarile invatat de tine nu corespund cu cerintele ce faci?

| Sn4k3 a răspuns:

Daca da aceleasi probleme, sigur (doar la teza, pe viitor ar fi bine sa inveti).

| flixbuster a răspuns:

Te pacalesti singura si iti ratezi viitorul. Ori faci ceva sa intelegi informatica ori te transferi la un profil pentru care ai vocatie.

| AliGab a răspuns:

Nu intelegi pentru ca nu intrebi sau nici nu te intereseaza sa deschizi caietul sau manualul. Vezi ca pentru unele lectii la info gasesti filmulete pe Youtube unde se explica pas cu pas. Sau intreaba un coleg care stie mai multe sau intreaba profesorul care iti preda. Succes

| Itanul a răspuns:

Sa-i scrii probleme care nu au legatura cu subiectele date? Exclus.