| anonim_4396 a întrebat:

Ok...am depus o cerere de transfer iar directorul mi-a zis ca trebuie sa dau diferentele, iar eu nu le-am dat...raman tot in aceiasi clasa nu?(ca asa vreau)

Răspuns Câştigător
| piciuk a răspuns:

Aaa deci ai facut cerere de transfer la alt profil, dar in liceul tau. pai atunci o sa ramai tot in clasa in care ai fost pana acum daca nu ai dat diferentele

3 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

De transfer unde? la alt profil sau la alt liceu?

| Wintersmile a răspuns:

Cand au venit colegi noi la mine in clasa, anul trecut pe semestrul 2 au dat diferentele in timpul anului, poate urmeaza sa le dai, nu stiu, de la scoala cand au zis ca trebuie sa le dai?

| Sadamizu a răspuns:

Nu mi-au zis... pur si simplu mi-au zis ca daca vreau sa-mi schimb profilul trebuie sa dau dif la limba engleza si sa vin sa vb cu profa de engleza...