| anonim_4396 a întrebat:

Pana cand se fac inscrierile la liceu in 2009?

9 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Stefffunkyboy, la ce liceu te-ai inscris?smug

| Marii a răspuns:

Pana pe 16 iulie.

| kid_5092 a răspuns:

Inscrierile se fac in perioada 6-16 iulie.Probabil stii despre actele de care ai nevoie ca sa te inscri. S-a specificat ca si copia dupa buletin trebuie legalizata, dar in orasul meu indiferent de liceu au primit si copie normala.Probabil asa va fi si la voi, deoarece nu cred ca fac profesorii dupa capul lor.Copia dupa certificat trebuie legalizata.Mult succes la liceu! Unii dintre cei mai frumosi anihappy

| ionnik a răspuns:

Pana pe 16 iulie :O hurry up! ca altfel trebuie sa mai faci repartizarea la a2a repartizare si te baga naibii prin cine stie ce liceu unde mai sunt locuri worried

| steff a răspuns:

Nu stiu pana cand se fac dar eu zic sa te grabesti.Eu deja m-am inscris.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inscrierile stiu ca se fac pana pe 1 septembrie 2009!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La liceele de arta cand se fac inscrierile?

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Inscrierile incep pe 6 si se fac pana pe 16 iulie.
Daca ai catalogul cu licee ai si datele astea.

Succes.

| Ioana_2005 a răspuns:

Pana in 16 iulie.