| RainOfColors a întrebat:

Pana cand vor fi inchise scolile din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| JustRRevenge a răspuns:

Cursurile vor fi suspendate, marţi şi miercuri, în toate unităţile de învăţământ din 11 judeţe şi municipiul Bucureşti, a declarat, pentru Mediafax, ministrul Educaţiei, Daniel Funeriu.

5 răspunsuri:
| RainOfColors explică:

Hah? :S
(majuscule)

| RainOfColors explică:

Deci... sunt inchise si miercuri? Adica, am intrat si eu pe mediafax.ro dupa ce am citit raspunsul lui JustRRevenge insa titlul si primele randuri arata faptul ca da, vor fi inchise si miercuri, iar, mai jos scrie ca, conform ISMB, scolile vor fi inchise luni si marti. :S

| Aasdfghj a răspuns:

Luni si marti vor fi inchise.dar daca continua sa fie asa ger cred ca le vor tine asa. uita-te la stiri si vezi

| azoteu2020 a răspuns:

Luni si marti miercuri la scoala laughing))

| yon3lla2909 a răspuns:

Din cate am inteles eu 2 zile