| DelphhiN a întrebat:

Pana in ce data trebuiesc date tezele in semestrul 1?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"ART. 5 - (1) Tezele din semestrul I al anului şcolar 2014 - 2015 se susţin, de regulă, până la data de 19 decembrie 2014.
(2) Tezele din semestrul al II-lea al anului şcolar 2014 - 2015 se susţin, de regulă, până la data de 22 mai 2015. " - SURSA = Structura anului şcolar 2014-2015 la linkul :
http://www.edums.ro/Structura-anului-scolar-2014-2015.pdf

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pana se termina semestrul... poti sa o dai si cu 1-2 zile inainte de terminarea primului semestru.

| Jipa95 a răspuns:

De obicei tezele se dau cu 2-3 saptamani inainte de a se termia semestrul.

Bft!

| CaSiHai a răspuns:

Pana in decembrie si inainte cu o saptamana sau cateva zile de vacanta de iarna

| PROmarteMUSK a răspuns:

Da.

| Anonimus9876 a răspuns:

Pana prin decembrie prima saptamanahappy