| amointrebaresimpla a întrebat:

Păreri despre Liceul economic Hermes? Dacă ați fost acolo spuneți opinia voastră Despre acest liceu.

3 răspunsuri:
| AndreiRobert22 a răspuns:

Din ce oras?

| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Frate... Am trecut pe lângă el și cădea tencuiala sad

| MartinelUrsuletulStefan a răspuns:

Parerea mea, este ca ar trebui sa alegi un profil teoretic, adica filologie, stiinte ale naturii, mate-info sau stiinte sociale.Dar saca nu-ti place la un profil teoretic sau n-ai medie de unul, poti merge pe un profil tehnologic, chiar daca economicul s-a bagat de curand in lista profilelor teoretice, tot este unul tehnologic.Te poti duce cu ncredere la orice liceu, nu conteaza denumirea sau chestiile de genu", trebuie doar sa fi perseverent si sa inveti sa iei bacul, in toate liceele sunt profesorii care-si dau silinta pentru a creste rata de promovabilitate a liceului la care predau.Asta e parerea mea, mai intereseaza-te, dar cred ca gasest informatii despre acel liceu pe net, adica pe site-ul lui(al liceului).