| InTheAir a întrebat:

Pareri pro si contra despre Cursurile Eurocor. Pe mine m-ar interesa sa incep un curs de engleza sau franceza. A facut cineva? Isi merita banii? Sau investesc degeaba in hartiile alea?
Ok, ok. am auzit ca e scump, dar na. daca te ajuta, iti foloseste la ceva in viata, eu zic ca merita.

1 răspuns:
| PinkPanther a răspuns:

Eu zic ca e pierdere de vreme, chiar daca perzi mai mult timp, mai bine mergi la niste cursuri care se tin cu profesor face to face. Sunt mai multe sanse sa te tii de un curs asa