| robiolic a întrebat:

Pe ce data incepe scoala?(liceul) data exacta.

Răspuns Câştigător
| Puffulets a răspuns:

10 Septembrie!:*

5 răspunsuri:
| m97 a răspuns:

10 septembrie.

Răspuns utilizator avertizat
| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

1o Septembrie

| Amy1 a răspuns:

Anul acesta scoala incepe mai devreme cu o saptamana, deoarece acum avem 3 saptamani vacanta de iarna.Scoala incepe pe 10 septembrie anul asta big grin

| squar a răspuns:

Nu mai incepe! E lipsa acuta de profesori si femeia de servici nu e competenta sa predea ore, decat din cele sexuale.
Scoala/liceul se desfinteaza, la fel cum au facut si cu stagiul militar obligatoriu, asa ca... fiecare e liber sa ajunga politician prin plagiat sau un mare doftor prin cursuri de mecanica fina, etc... happy

Socces la astea tineri care opteaza sa plece in exil.