| allyshor a întrebat:

Pe ce materii se bazeaza profilul de :economie" [de la liceul Ion Ghica din targoviste] ..cate ore de mate, romana' limbi staine etc faci? Dar cel de "turism si alimentatie "? Dar cel de "comert"? fundita happy

1 răspuns:
| oanecorleone a răspuns:

Nu sunt de la liceul Ion Ghica din Targoviste dar cred ca toate liceele economice au acelesi materi.Se fac trei ore de mate trei de romana o sa faci engleza 2 ore si 2 ore de franceza in clasa a IX-a si o ora de fracena din clasa a X-a pana in a XII-a.
Celelalte nu stiu. Sper ca ti-am fost de folos.