| Dyenutza98 a întrebat:

Pe ce site gasesc rezumat la poezia Noaptea sfantului andrii de vasile alecsandri?

Răspuns Câştigător
| HappyPebbles a răspuns:

Nu e asa lunga.Mai bine citeste-ohappy.Nu se prea gasesc rezumate la poeziihappy

2 răspunsuri:
| Bossulet a răspuns:

Vrei sa zici comentariulaughing il poti gasi usor insa parerea mea este ca ar trebui sa incepi sa le compui tu, la examenul de la sfarsitul celor 4 ani ce te vei face? nu vei avea netul la dispozitie... nici mie nu imi place sa le fac dar am fost nevoit sa invat...

| xDantex02 a răspuns:

Nu gasesti pe niciun site...