| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a întrebat:

Pe ce site pot gasi repartizarea coputerizata de admitere la liceu 2010? pls:X:X:X:X:X funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.edu.ro sau pe admitere2010.ro

5 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Rezultatele sunt si pe http://www.admitereliceu.ro/rezultate-admitere-liceu-2010, poti cauta dupa numele de familie si judet. Sper ca ai intrat unde ai vrut!

Daca te intereseaza, peste o saptamana se vor face pe www.admitereliceu.ro si niste "clase virtuale", cu candidatii admisi grupati pe licee si specializari. Astfel vei putea vedea cu cine vei fi coleg. Exista deja un forum al liceenilor pe site.

| Elly4all a răspuns:

Calificativ.ro, nu s'au afisat inca m-am uitat eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Admitere.edu.ro
Dar inca nu s-a afisat.cauta maine!

| alexa_4015 a răspuns:

Da pe edu dar a inceput la 3 jumate
am emoti...pfff

| just me_3620 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2010/ dar inca nu sau afisat...:-ss