| aBunnyMind a întrebat:

Pe ce site se va publica liceul la care ai intrat? Diriginta a spus ca se da mai intai pe Internet si apoi la scoala (14 Iulie). Imi puteti spune pe ce data vor incepe sa le publice si la scoala? Ca nu stiu cum sa caut.

Răspuns Câştigător
| Cornel320 a răspuns:

Edu.ro sau www.admiteliceu.ro
Cauta pe Google:admitere liceu 2012 si vei gasi mai multe.
O sa le afiseze luni 16 iulie, la scoala si la liceul unde ai intrat.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Calendarul este urmatorul:
-15 iulie 2012: Afişarea în unităţile de învăţământ gimnazial a listelor cu absolvenţii repartizaţi proveniţi din şcolile respective şi a listei cu locurile neocupate în unităţile de învăţământul liceal de stat din judeţ/municipiul Bucureşti.
-16 iulie 2012: Afişarea de către fiecare unitate de învăţământul liceal a listei candidaţilor repartizaţi în acea unitate
-16 iulie -26 iulie 2012: Depunerea dosarelor de înscriere la şcolile la care candidaţii au fost repartizaţi." Numai bine!

| piTiCcu a răspuns:

Eu stiu, ca se vor afisa pe 15(iulie) ori la scoala, ori pe internet.

| ursnadrei a răspuns:

Pe 14 de dimineata se face repartitia si pe la 18:00 cred ca se afiseaza pe net si pe 15 se afiseaza la scoala
P.S.si eu trec intra 9 :d