| vladeusebiu a întrebat:

Pentru cei care au terminat Facultatea de inginerie electrica,energetica si informatica aplicata, vreau si eu cateva detaii:Cum e ca facultate? Dupa terminare poti gasit usor un job cat de cat ok platit?

1 răspuns:
| Drew43 a răspuns:

Facultatea este buna...Iar la intrebarea cu job-ul ..nu conteaza facultatea in chestii din astea, poti nici sa nu o ai, conteaza ceea ce sti tu sa faci.Cunosc oameni de la UniBuc si Poli care nu au ce sa faca pentru ca nu se pricep la scris coduri.Nu inveti la nici o facultate asa ceva, tu trebuie sa inveti singur.