| sara2523 a întrebat:

Pentru cei ce au citit "Morcoveata" de Jules Renard: cum vi s-a parut? Ce parare aveti despre parintii si fratii baiatului? Nu vi se pare ca acel copil e traumatizat? Fundita pentru cel mai bun raspuns! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ARF a răspuns:

Da, am citit povestea happy Chiar mi-a placut :3 Am citit-o cam in fiecare zi laughing)). Nu prea imi place de parintii sai, nici de fratii sai. Spre exemplu la partea cand Morcoveata trebuia sa omoare fazanii, nu mi-a placut :L Fratele sau mai mare doar scris la tablita! Sau cand Morcoveata [ nu mai stiu ce a facut ] era plin de sange, a venit fratele sau la el, si a lesinat din cauza sangelui. Cand au ajuns parintii, s-au ocupat imediat de fratele lui Morcoveata, iar pe baiat l-au batut straight face Cred ca a fost putin cam traumatizat =-=