| SexyBlue a întrebat:

Pentru cei de clasa a 8a : Cum credeti ca vor fi examenele de maine si miercuri, la romana si mate? Oare vor fi grele sau ca anul trecut? funda pentru pareri

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei dadea teze grele si simulari nu stiu cum dar examenul a fost destul de usor si la romana si la mate.(eu in simulari la mate luam 6 iar in examen am luat 9)

| bogboy101 a răspuns:

Sper sa fie usor acum nu stiu cum sa ne dea...tu te ai pregatit? eu da

| SteinZer0 a răspuns:

Interesul lor este ca elevii sa obtina medii mari. Dezastrul de la BAC este destul, deci subiectele ar trebui sa fie asemanatoare cu cele de anul trecut. De obicei se dau simulari mai grele pentru a vedea nivelul elevilor, si cum notele au fost cum au fost cel mai probabil va fi usor. Totusi nu te baza pe asta si asigura-te ca stii materia.

| Allyieee a răspuns:

Pai cei de la Minister au spus ca subiectele vor fi ca cele de anul trecut. In plus, vazand subiectele de la sesiunea speciala, ar trebui sa te astepti la ceva asemanator.