| anonim_4396 a întrebat:

Pentru inscriere la liceu ai nevoie de copie a certificatului de nastere sau a buletinului?

6 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Ambele.winking

| costyn162 a răspuns:

Cred ca daca nu ai buletinul facut trebuie certificatul de nastere... important este CNP-ul care se gaseste pe ambele documente.

| Sonnia a răspuns:

De amandoua, cea a buletinului fiind optionala doar in cazul in care persoana respectiva nu are buletin. In rest, copia certificatului de nastere trebuie legalizata la notar. Sper ca ti-am fost de folos. Sonnia

| RimePeHartie a răspuns:

Ambele

| MelisaaMariaaa a răspuns:

Am2 si trebuie si legalizate.ASa am facut si eu :*.

| andre_3147 a răspuns:

A amandurora