| jan33tt a întrebat:

Pentru toti handbalistii sau cei care stiu bine istoria handbalului romaniei.in 2006, romania a fost eliminata de danemarca, antrenoare fiind anja andersen, la barajul pentru euro. dar nu stiu sigur.am auzit aici
http://www.sport.ro/......mului.html
si vreau sa vad meciul. app e la sec 48-50 pe linkul de mai sus. funda+vot pentru cine mi spune cum sta treaba si mi da un link ceva sa vad meciul.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Romania a fost eliminata de Serbia-Muntenegru, in barajul pentru calificarea la campionatul european, pe atunci AA era antrenoarea nationalei Serbiei. Nu stiu daca exista undeva meciul respectiv, dar poti cauta. Numai bine!