| proscanandrei70 a întrebat:

Poate ajunge hârtia pe cale de dispariție? Dacă da, din ce se vor mai face cărțile, foile, revistele, etc.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Sigur ca ar putea ajunge pe cale de disparitie! Inca din timpuri stravechi si chiar si astazi, hartia mai poate fi facuta di din fibre de bumbac, in, cânepă sau orez.
Insa daca lumea va tot continua sa evolueze tehnologic, in curand se va renunta definitiv la hartie. Totul va fi pe baza de tehnologie.

2 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Tot ce e posibil happy Suntem in continua dezvoltare si peste cativa ani buni o sa se renunte la foi in favoarea utilitatilor din domeniul IT

| Polonicxd a răspuns:

Da poate ajunge pe cale de disparitie dar probabil peste multi ani nu acum si oricum nu se vor mai folosi carti, foi, reviste etc pentru ca mai nou poti sa citesti o carte si de pe telefon.