| fe2012 a întrebat:

Poate cineva sa-mi dea o idee ce asi putea sa-i scriu doamnei diriginte pe o felicitare din partea clasei :d? Niste versuri, o poezie orice happy (e profesoara de romana)
Ceva frumos si nu foarte sofisticat happy cea mai buna idee primeste fundabatting eyelashes thx >:d

Răspuns Câştigător
| Dey_9165 a răspuns:

Ti-am compus niste versuri, sper sa-ti placa:
Esti ca o mama pentru noi,
Ce zi de zi ne ai in grija dumneata,
Sa ai o viata far' de ploi,
Nimic sa nu umbreasca calea ta.

Iar peste ani ne-om aminti,
De cea mai draga diriginta,
Si-n fiecare an va vom sopti:
S-aveti o primavara fericita!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce vrei sa ii zici. happy Adica daca vrei sa ii scrii ca e frumos ca iti este profesoara de romana poti scrie: Dregei noastre(mele) doamna de romana big grin Nu e asa grozav dar mi se pare un gest frumos si eventual sa scrieti o strofa dintr-o poezie cere credeti ca iar place happy happy happy Sper ca te-am ajutat.