| marinutzataize42453 a întrebat:

Ce faceti? Maine este ziua doamnei mele diriginte si eu impreuna cu colegii mei nu stim ce mesaj sa ii scriem pe felicitare... Aveti vreo idee? Sa nu fie prea lung, deoarece suntem multi in clasa si am vrea sa ne semnam pe felicitare.
Raspundeti cat de urgent daca sa poate big grin
Ofer funda! :*
Multumesc anticipat! :* happy

1 răspuns:
| DreaMiss a răspuns:

Draga doamna profesoara,
cu ocazia acestei zile frumoase, dorim din suflet sa va felicitam si sa va aducem cele mai frumoase urari de bine. Va dorim multa sanatate, vise fericire, realizari, si multe vise sa vi se indeplineasca.

Cu drag si respect, clasa...

Sper sa iti placa!
Funda?