| PupicelT a întrebat:

Poate sa imi dea cineva linkul unde gasesc rezultatele de la evaluarea nationala? De preferat de pe edu.ro. Nu stiu cum gasesc altii ca eu m-am tot uitat si in afara de statistici, informatii, chestii d-astea generale nu am gasit nimic...laughing

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În SFÂRŞIT, s-au afişat rezultatele pe edu.ro - vezi linkul oficial :
http://prep-adm.cloudapp.net/DefaultI.aspx

Toate cele bune.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Ba maine sau astazi le pune si pe net

| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu s-au afisat rezultatele pe edu inca. Abia de maine am inteles ca o sa le afiseze.

| nutellasicobreala a răspuns:

Rezultatele de la Evaluarea Nationala se posteaza maine, 4 iulie 2014 pe www.edu.ro, mai exact pe acest site : admitere.edu.ro