| Denis_1354 a întrebat:

Poate sa imi scada nota la purtare daca am chiulit de la o ora? (Am 8 absente). Am chiulit de la romana si cica profu o propus sa ne scada nota la purtare.Are voie?

35 răspunsuri:
| xbetz a răspuns:

Dap 10 absente la o materie un punct la purtare...20 de absente doua puncte la purtare...

| FallingInReverse a răspuns:

Pai da cam poateworried

dar la sfarsitul semestrului cand se aduna toti profesorii si discuta propunerilewinking

| paulika_5537 a răspuns:

Din cate stiu eu, la 10 absente se scade nota la purtare. Si da, are voie, ca daca asta e Romania...

| Calin_9564 a răspuns:

La 10 nemotivate iti scade un punct

| w0nTly a răspuns:

Nu,la minim 10 absente are voie -1 punct la purtare