| filip123456 a întrebat:

Poate sa mi se scada nota la purtare daca am chiulit?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La 10 absente nemotivate pe semestru se scade cu 1 punct media semestriala la purtare.
Se poate si pentru mai putine ore nemotivate dar numai daca esti sanctionat disciplinar.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ai chiulit normal si firesc intr-o maniera buna... si ti s-a pus absenta, parca doar la 10 absente se scade cate un punct la purtare.

Daca in schimb ai inceput sa faci scandal si sa te iei cu proful/a ca nu voia sa te lase sa pleci... asta este alta poveste big grin

| Lukasssz a răspuns:

De la o singura ora? Normal ca nu... Daca ai 10 absente poate sa iti fie scazuta nota la purtare.