| bogdyZ a întrebat:

Pot sa ii fac cuiva cont de revolut de pe telefonul meu? Gen cu buletinul lui, nr lui de telefon si face-scan ul lui

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Doar daca este o persoana minora, de genul parintele face pentru copilul lui
daca este o persoana majora mai bine isi face cu telefonul personal!

| Anonimul151 a răspuns:

Este minor sau major?

În cazul în care este minor, va trebui să îi facă părintele, adică reprezentantul său legal. Dacă ești prietenul lui, ori ești minor ori major nu poți sa ii faci în locul unui părinte de al lui.

Iar dacă este major, își poate face singur cont revolut, el personal. Fără să fie nevoie sa îl ajuți.