| Rexassj a întrebat:

Profesorul de sport a zis ca raman corigent,pe primul semestru am media 9, chiar am cum sa raman corigent?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Asa fac profesorii, mai ales astia de sport. Probabil nu te-ai dus la ore sau n-ai avut echipamentul... Stai linistit, cu siguranta n-o sa ramai corigent.

| danutzu96 a răspuns:

Nu are cum, ca doar nu o exista media 0? (0+9)/2=4. Si daca iti da unu (putin probabil tot treci cu 5 (1+9)/2=5

| Celmaitareanonim a răspuns:

Si daca iti da semestrul asta media 3 ( sa zicem) nu are cum. Nu ramai stai linistit

| Celmaitareanonim a răspuns:

Asa fac profesorii numa sa te sperie

| XD_Deny_1978 a răspuns:

Sigur nu te va lasa corigent.

| AℓexIøиυŧ a răspuns:

Corigent doar pe semestrul al II-lea dar pe tot anul nu. Chiar daca iti va pune media 1, ceea ce nu e normal, media anuala iti va iesi 5 si absolvi anul scolar. Nu-ti face griji nu ai cum sa ramai corigent, doreste sa te sperie putin pentru ca esti lenes.

| terminatorers a răspuns:

Cred ca nu... unii profesori nu iau fazele acestea cu corigenta in serios...mai ales cei de sport.iti sugerez sa fii cuminte si pe parcurs o sa te lase cu media 10 sau 9.

| Alexis593 a răspuns:

Nu are cum, chiar daca in semestrul 2 iti da media 1, tot nu are cum sa te lase!