| prycadr a întrebat:

Pt atestat am de vorbit cam o pagina despre Paralela 45 (agentia de turism) si am gasit cam un sfert de pagina. Am cautat ce am cautat si la un moment dat am gasit mai multe informatii, dar dupa o scurta examinare am observat ca erau din 2005-2007 si as avea nevoie de aceste informatii (prezentare generala, comportamentul de piata si ROF) actualizate (2012-2013).Imi puteti da un site sau puteti trimite un document cu aceste informatii la adresa boss4bos99@yahoo.com? Va rog frumos, chiar am nevoie de aceste informatii.

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

De ce nu incerci sa iei legatura cu firma, posibil sa fie de acord sa-ti puna la dispozitie datele de care ai nevoie.