| Aleexaandra a întrebat:

Puteti sa-mi dati mai multe exemple de personalitati renascentiste?[cum ar fi Michelangelo, Da Vinci etc.] Funda.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Leonardo,Rafael, Titian, Bramante,Lorenzo Ghiberti, Donatello, Tiziano Vecello, Correggio...

| Mihai_8408 a răspuns:

Gigi becali,emil boc,traian basescu,elena udrea(nu-ti),roberta anastase,mircea geoana,ion iliescu,adrian nastase,crin antonescu,sorin oprescu,tutu adrian,NARCIS IUSTIN IANAU,simpetru andrei,darie andrei, nicut vlad, golea catalin