| cherokee1 a întrebat:

Putin ajutor,va rog? m-am mutat de pe profil real, mai precis mate-info pe unul uman si-anume filologie-bilingv engleza.am fost acceptat dar maine si poimaine dau diferentele.maine la engleza,latina si desen,poimaine la istorie, geografie si muzica.problema e ca nu mi s-a spus absolut nimic legat de ce ar trebui sa invat pentru fiecare materie.intrebarile mele sunt daca stiti ce sa invat si cat de grele sunt aceste examene de diferente. dati un raspuns eficient, primiti funda.

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Inveti materia din anii precedenti. daca esti a XI inveti din a 9a si a10a,daca esti a 10a inveti doar din a9a.