| User2004 a întrebat:

S-ar putea să nu mai existe un "mâine",iar nisipul ce curge în clepsidra vieţii să se epuizeze brusc,de aceea cred că ar trebui să ne bucurăm mai mult de viaţă,să profităm de ea,căci aceasta este cel mai de preţ lucru al nostru...Să nu lăsăm timpul să treacă pe lângă noi,să profităm de el,atât timp cât încă îl avem, căci va veni şi ziua în care ne vom mai dori câteva momente în plus şi va fi imposibil...

As vrea acest citat in limba engleză, dar corect.
Va rog!
Multumesc.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

It may not be a "tomorrow" and sand flowing in the hourglass of life to run out suddenly, so I think we should enjoy life more, to seize it, but it is most our prized... Do not let time pass us, take advantage of it as long as we still do, because the day will come when we'll want some extra time and it will be impossible.

| Illuminati2016 a răspuns:

Ca lasi sa treaca timpul, ca nu lasi sa treaca timpul fara sa faci nimic tot la fel mori, si nu te mai intereseaza dupa pentru ca esti deja in inexistentahappy