| DanteSparda a întrebat:

dati-mi un site unde pot gasi rezultatele la evaluare nationala 2013 neamt, preferabil linkul la pagina exacta. dati-mi macar 2 site-uri diferite.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi rezultatele la linkul :
http://prep-adm2013.cloudapp.net/Ierarh/CandFromJudAlfa.aspx?Jud=30&PageN=1

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Nu s-au publicat inca.O sa apara la sfarsitul saptamani asteia sau cel tarziu luni pe www.edu.ro rezultatele din toata tara si ai acolo si o cautare avansata in care poti introduce numele si sa te gasesti direct.Eu iti recomand acest site pentru ca celelalte surse iau informatiile tot de aici.

| kzd a răspuns:

De pe site-ul ministerului. pace!

| lolita16ask a răspuns:

Din carlte stiu eu de la o prietena rexultate astea de la EN nu se posteaza pe net.se vor posta notele odata cu tabelul care arata rezultatele intrati la liceu.
Rezultatele astea nu se posteaza.le poti vedea doar afisate la scoala