| ccrank a întrebat:

SAl. in fifa 11 la antranament cum poti sa schimbi jucatorul, sa poti bate cornere, sau sa joci meci, sa fie mai multi jucatori, sa bati lovituri libere cu zid etc.

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Daca esti pe pc iti dau butoanele ca la fifa 08, numai sa imi dai id pe privat

| CkErROo a răspuns:

Apasa F1 si acolo selectezi prima sau a doua optiune, apoi iti alegi Free Kick, Corners, etc. Si ca sa poti schimba jucatorul cand bati lovitura libera apasa pe tasta care iti e setata ca SPRINT!
Funda!big grin