| Eu500 a întrebat:

Sal puteti sa-mi spuneti care este diferenta dintre Nike Mercurial victory 2 si glide mercurial 2 pentru teren sintetic ( fara crampoane) care este diferenta, glide mercurial 2 costa putin mai mult puteti sa-mi spuneti care este diferenta

1 răspuns:
| Băcanu_Ciprian_1992 a răspuns:

(Nike Mercurial victory 2)Cu siguranta sunt cei mai aratosi adidasi tip sport de la Nike pentru ca nu ai cum sa nu iesi in evidenta purtand o pereche de pantofi sport barbati Nike mercurial victory ii tf 441994-403. De curand mi-am cumparat acesti adidasi de care cred ca nu ma voi desparti prea curand. Ma incanta aspectul si greutatea foarte redusa care i-ti da senzatia de libertate deplina. Recomand acesti adidasi care cred ca sunt alegerea potrivita pentru un raport calitate/pret!