| cord a întrebat:

Sal tub sunt din Galati si am luat concursul la facultatea dunarea de jos la arhitectura navala si as dori daca se poate cumva sa fac rost de cursuri...va rog frumos daca puteti sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

La cum scrii esti sigur ca ai dat vreun examen si l-ai si trecut? Ca din cate stiu eu pentru arhitectura pe langa desen, dai si ceva scris (asta presupunand ca trebuie sa stii limba romana lucru care e destul de evident ca nu e asa!)...