| DarkAngell a întrebat:

Am de facut o brosura despre Romania la geografie. Dati-mi idei de ce ar trebui sa scriu! funda!

Răspuns Câştigător
| Anestezia a răspuns:

Ar trebui să scrii .despre România.
Cum ar fii , locuitorii,clima , populația, relieful.
Găsești și pe Google sau Wikipedia .
Uite aici , de exemplu :

http://ro.wikipedia.org/wiki/Rom%C3%A2nia

Baftă !

3 răspunsuri:
| IAOIADNAA a răspuns:

Poti scrie depre vulcanii noroiosi, lacul de acumulare, poiana brasov, sinaia, constanta, neptun, olimp, jupiter, mamaia, gura humorului, etc...
Bafta sa iei un 10!happy

| bkb300 a răspuns:

Da imi spui si mie de unde ai laut poza.

| MariaXDD a răspuns:

Despre Delta Dunarii, Cazanele Dunarii, Cascada Cailor, Cascada Bigar, Lacul Sfanta Ana, Transfagarasan, Rosia Montana, Lacul Rosu, Cheile Bicazului, Viscri, Padurea Hoia Baciu, pesteri (Ursilor, Muierii, Scarisoara, Ialomicioara), Canionul Sapte Scari, Lacul Albastru.

Sper sa-ti fie de folos.