| Br3aDnBuTTeR a întrebat:

Am de facut un proiect la scoala, si vreau sa ma ajutati! Titlul este "Singur Acasa!". Nu am idei cum sa incep, ce continut sa aiba. Proiectul asta trebuie sa fie ceva mai amuzant, incat colegii sa rada. Raspunsul care ma ajuta cel mai mult primeste funda +vot!

1 răspuns:
| gIiiIolil a răspuns:

Intr-o zi, Bre3aDnBuTTeR era singur acasa, cand ii se facu foame, si se duse in bucatarie sa manance paine cu unt si apa. Apoi, s-a dus afara si a mancat cainele. Dupa aceea a sapat un tunel pana in Australia si a prins un cangur, care acum poarta un prosop albastru cu semnul lui Superman pictat pe el. Dupa aceea, Andrei s-a dus la calculator si... Poftim un inceput, Eu consider ca ceva foarte amuzant, e in general fara sens.