| oOAndreyOo a întrebat:

Sall TPU
am inceput de curand sa ma joc counter-strike si nu stiu cum sa dezarmez o bomba adica cand sunt anti-terorist, si explicati-mi pas cu pas ce trebuie sa cumpar pe ce buton sa apas

9 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Butonul E, daca ai comenzile standard.

| xt9000 a răspuns:

Intra mai bine la setari si dai pe default.atunci poti desarmosa bomba pe e tinundul apasat tot timpu

| Allkin a răspuns:

Poti cumpara doar cand esti in baza(locul de plecare).Vei vedea o iconita mica in stanga pe la mijlocul monitorului ca un carucior, acela e semnul ca poti cumpara. Odata ce iti apare semnul ala apesi pe B si selectezi din meniu ce echipament vrei sa cumperi.Ai grija ca exista o limita de bani!
Cat despre dezamorsare, cand ajungi langa bomba te uiti la ea si ti apesat pe E pana se incarca bara. Daca ai un Deffusal Kit cumparat dezamorsezi bomba in 4 sec. Daca nu-l ai o dezamorsezi in 8-9 secunde.Bafta!

| Reek54 a răspuns:

Ti apasat pe "E" pana se dezarmeaza.

| Patrik a răspuns:

Mergi langa bomba si tine apasat ''E'' iar daca vrei sa o dezamorsezi mai repede cumpara defusal kit.happy

| Laibar_Nicu_1998 a răspuns:

Hmm daca nu merge sa dezamorsezi dupa tasta "E" inseamna ca e alt bind acolo uite ce trebuie sa faci daca nu merge tasta : Trebuie sa scrii in consola bind e "use".
Asta e tot, iar daca nu sti sa o dezamorsezi ati cumperi Default kit apasand tastele B 8 6.
Funda!

| mcdementu a răspuns:

Mergi langa bmb si tii apasat pe E

| fotbalistulandy a răspuns:

Butonul "E" si desamoresz happy

| razvyrazvanmusat a răspuns:

Cel mai usor este sa tii apasa pe E.ai grija sa nu vina tero. intai te uiti.laughing0