| Bulz_Floryn_1992 a întrebat:

cine este la colegiul militar Stefan cel Mare? imi puteti lasa o adresa de facebook sau id in privat sau ca raspuns la aceasta intrebare? as vrea sa merg si eu la acest liceu si as avea cateva intrebari. Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi posta AICI întrebările pe care le ai şi sunt mai MARI şansele ca să obţi un răspuns happy

Toate cele bune.

| Chamberlin a răspuns:

Uite aici pagina lor de facebook: https://www.facebook.com/......2976430364

| Bulz_Floryn_1992 explică:

Am intrat si pe site si pe facebook...una dintre intrebarile la care nu le-am gasit raspuns este ce grad ai dupa absolvirea liceului? care este gradul cel mai mare pe care il poti obtine? si cam ce salariu ai avea dupa terminarea liceului?