| LanaDelRayFan a întrebat:

Sunt in clasa a cincea.Azi voi da un test la matematica.Imi puteti da si mie un site unde pot gasi subiecte de teste la matematica? fundita

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Pune mana pe carte, nu cauta varianta usoara, daca azi dai test, chiar daca ti-as da subiectele, iti trebuie timp pentru a le rezolva, lasa site-urile de probleme, apucate si lucreaza din greu, nu lasa pc-ul sa te distruga, daca intr-o zi o sa primesti lc pe neasteptate? o sa ai site-ul langa tina sa iti arate rezultatele? ca sa faci ceva, lucreaza.,, Ce semeni aduni"

| LanaDelRayFan explică:

P.S:suntem la fractii

| LanaDelRayFan explică:

Floryynnel,am invatat.Am luat-o de la cap la coada.Dar mai voiam sa exersez putin.Doar atat.