| Alllin a întrebat:

A absolvit cineva cursurile Eurocor pentru germana(incepatori) As vrea sa stiu parerile voastre. Daca merita sau nu.
Si cat este pretul total, am vazut ca sunt 20 de pachete/caiete cu 20 de cd-uri.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Hallo,Guten Abend, personal consider ca cel mai bine pentru tine este sa iei metidati de la un profesor plus ca sa urmezi ce am sa scriu mai jos,un curs online e plictisitor,scump si nu prea o sa inveti multe,invata verbe, adjective, substantive, citeste mult si tradu prin google traducere, asta te vor ajuta mult