| Amooooooor a întrebat:

Salut.
Acum 2 zile mi-am facut inca un album nou de poze pe facebook.
Cum pot sa mut pozele in primul album?
Am mai cautat intrebarea pe google si raspunsurile erau:
"Sa dau pe album, la editeaza albumul, editeaza fotografiile si sub ele scrie Mote to sau Muta la..."
A fiu sincera mie nu-mi apare asa fiind ca s-au schimbat cateva lucruri la facebook...
Imi apare doar "Aceasta este coperta albumului." si "Sterge." :-(
Cum sa le mut? :-D
Fundita!batting eyelashes

1 răspuns:
| ionut1345 a răspuns:

Le descarci in calculator si apoi le postezi pe celalalt cont acum depinde si ce windows ai daca ai 7 e perfect daca nu ai un program de cutare poze