| dannyadmin a întrebat:

Salut, am asa intrebare, am downloadat ubuntu 10.10 si vreau sa-l bootez pe un dvd, spuneti va rog cu ce viteza trebuie ars, adica cand cu imgburn il ard ce sa setez, merci anticipat?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Pai nu conteaza deloc viteza din contra sa nu fie prea mica ca atunci astepti mai mult fal la viteza maxima ca dvd til face la 24x maxim si nu e mult deloc dar majoritatea dvd-urilor au viteza de 16x eu zic sa-l faci la maxim si sper ca sti sa-l faci intri in nero si dai acolo la burn image to disc si iti apare o aia si cauti imaginea dai ok selectezi viteza dai next si astepti pana se face dureaza cam 4 min poate si mai putin

funda plsssbig grin