| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am dat anul trecut BAC-ul si l-am picat, l-a toate 3. O sa ma duc sa il dau si anul asta, numai ca nu stiu ceva...o sa mai trebuiasca sa dau si proba orala si competentele digitale, sau trebuie sa dau numai alea scrise?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Doar cele scrise.
Sper că știi că poți schimba proba la alegere, din fizică.în biologie, de exemplu. Baftă!

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Nu, nu trebuie să mai dai o dată probeleme orale. Dai numai cele trei probe scrise. Poate vei avea mai mult noroc anul acesta. Multă baftă!