| Bogdan0921 a întrebat:

Am și eu o întrebare:As vrea sa dau la Liceul Militar din Breaza.Pot urma Academia de Politie "Alexandru Ioan Cuza?, Facultatea de Pompieri după ce termin acest liceu? Va mulțumesc

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate happy

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvitwinking

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti urma, de altfel poti urma orice facultate. Important este sa ai diploma de bacalaureat, sa indeplinesti conditiile cerute si sa reusesti la examenul de admitere.

| Bogdan0921 explică:

Pai dacă nu pot atunci ce academie militara pot urma dupa acest liceu? Pentru ca din ce am citit pe net scrie ca poți urma o academie militara și întrucât academia de politie este o academie militara...

| n0vaic a răspuns:

Eu sunt deja acolo si iti spun sigur ca nu poti