| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salut, am mare nevoie de ajutor am nevoie de desfasurarea unor combinatii de cate 2 numere de la 1-50 ceva de genu 1 cu 2, 2 cu 3, 3, 4, Va rog unde pot gasi un site care se faca desfasurare numerelor?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Nu stiu daca exista pagini de genul, dar poti lua o versiune de Pascal sau C++ si creezi un program

singura pagina pe care o gasesc e urmatoarea, insa nu pare sa functioneze

https://planetcalc.com/3757/

3 răspunsuri:
| Liviu_Drecin_1985 explică (pentru NLS):

Perfect e bun

| Liviu_Drecin_1985 explică (pentru NLS):

E bun Ms

| NLS a răspuns (pentru Liviu_Drecin_1985):

Nu stiu ce ai introdus acolo, dar am incercat sa afisez combinari de 50 luate cate 2 si nu am reusit.