| IonutzWoW a întrebat:

Salut,am nevoie de niste sloganuri in franceza,orice fel de slogan, nu este pentru un anumit subiect. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PussicatDolls a răspuns:

"Vive la Vie" - Trăieşte viaţa! puppy dog eyes
"Faites ce que vous voulez faire maintenant." - Fă ceea ce vrei să faci, acum big grin
"Attendez la pluie comme un prix." - Aşteaptă ploaia ca pe un premiu.
"Soyez forts" - Fi puternic! puppy dog eyes

Cam astea îmi vin în minte, şi îmi plac cel mai mult.batting eyelashes

Baftă!

2 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Ma poul en votre coul (gaina mea in curtea ta)

| edyboss01 a răspuns:

Natura ne aseamana! Educatia ne deosebeste.)
-Nature aime! Education qui nous différencie.
«Dieu et mon Droit»Dumnezeu și dreptul meu
A mari usque ad mare-De la un ocean la altu
Unus pro omnibus, omnes pro uno-Unul pentru toți, toți pentru unul
ATATEA STIU. FUNDA?